Mesele Spor

Hazır ve Doğal Detoks Ürünlerinin Zararları (Detoks Ürünlerinin Karaciğere etkisi)

11.04.2018
26
Hazır ve Doğal Detoks Ürünlerinin Zararları (Detoks Ürünlerinin Karaciğere etkisi)

Hazır ve Doğal Detoks Ürünlerinin Zararları (Detoks Ürünlerinin Karaciğere etkisi)

Detoks ürünleri zararlı mı? Detoks ürünleri kullanılır mı? Elite organik detoks zararlı mı? Öncelikle detoks ürünlerine başlamadan önce bilmeniz gereken en önemli konu bu tür ürünlerin vücudumuza nasıl etkileri olabilir. Ve her hangi bir detoks ürününe başlamadan önce zararlı mı ne gibi zararları olabilir araştırılmalıdır.

Bizde bu yazımızda detoks ürünleri zararlı mı? Doğal detoks diye satılan hazır detoks ürünleri kullanılmalı mı araştırdık.

 

Detoks nedir? Detoks nasıl yapılır? Doğal Detoks Organımız
Karaciğerimizden haberiniz var mı?

Biliyor muydunuz acaba vücudumuzda zaten bir detoks organı var. Karaciğerimiz doğal bir detoks organıdır. Karaciğerimiz düzgün çalışıyorsa detoks görevini gayet güzel yerine getirmektedir. Detoks organı karaciğerimizde zararlı maddeler süzülerek temizlenmektedir. Eğer karaciğerimiz düzgün çalışmıyor ise kanda toksik maddeler artmaya başlıya biliyor.
Vücudumuzun detoks organı hakkında biraz bahsettikten sonra hazır detoks ürünlerine geçelim mesela Elite organik detoks zararlı mı? Piyasada çokça görünen ürünlerden bu gibi ürünler sebze ve meyvelerin faydalarının yüzlerinin arkasına geçerek insanlarda aaa çilekli, vişneli, elmalı, portakallı vs. ne güzel meyve suyu içsem ne olacak gibi düşündürmektedir. Ama sorun o içeceklerin bir sürü kimyasal koruyucu madde ve çeşitli maddeler içermesidir.
Hazır detoks içeceklerin şişelerinin arkasında içindekiler bölümünden de içinde bulunan koruyucu, renklendirici, kıvam artırıcı, incelticiler, tat vericiler, parlatıcı ve tat verici maddelere ulaşabilirsiniz. Ama genellikle baksanız da bu bilgilere ulaşamayacaksınızdır çünkü bu gibi bilgiler gizlenmek için her yol denenir rakamlarla kodlanan yabancı dillerde yazılan yazılarla içindekiler konusunda tam bir bilgi alamazsınız.
Bu gibi oyunlar her türlü doğal diye önümüze sunulan ürünlerde bulunmaktadır. Paketlenmiş fabrikalarda işlenmiş bir ürün sizce ne kadar doğal olabilir bu yüzden doğaldır ibarelerine inanmamak gereklidir. İnternette örnek veriyorum elite organik detoks iyi mi? Gerçekten doğal mı? Hazır detoks içecekler yararlı mı?
diye araştırıyor olabilirsiniz az önce yukarıda yazdıklarımı düşünerek buna siz karar verebilirsiniz.

 

Organik detoks zararlı mı? Hazır detoks içecekler
Karaciğerimize Zararlıdır!

Hazır detoks ürünlerinin içinde bulunan maddeler ister elite detoks olsun organik detoks olsun ne kadar güvenilir marka olursa olsun Karaciğerimize zarar vermektedir.  Pekii bu kadar önerilen detoks ürünleri neden ve nasıl karaciğerimize zarar veriyor? Karaciğer üzerine yapılan güncel araştırmalar detoks ürünlerinin karaciğere pek iyi etkilerinin bulunmadığını bildirmektedir.  Bu konularda bilgilenmek için daha  farklı kaynaklardan araştırmalarda
bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sağlıklı Ve Keyifli Kalmak İçin Mesele Spor