Mesele Spor

Ben Kimim

Okuduğum bir kitapta romancı yada şairin değilse bile, bir fitness yazarının kendisini tanıtması gerektiği yazıyordu. Çok haklı insanlara sağlık konusunda bilgiler vermek, beslenme önerilerinde bulunmak önemli bir konudur. 
İsim yapmış bir sürü kişi var ve aynı konularda birçok farklı görüş mevcut. İnsan şaşırıyor ben ne yemeliyim buda mı zararlı, sonrada atın ölümü arpadan olsun dercesine bilinçsizce yaşamaya devam ediyor insan.
faruk-fitnesKocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesin’de okumaktayım. Sağlık, beslenme, diyet, antrenman, anatomi ve fizyoloji bu konuların sürekli içindeyim. Günlerimin bir kısmını kitapları karıştırarak tartışılan konuların doğrusunu bulmaya çalışmakla geçiriyor. Günlerimin diğer kısmı Jimnastık yapmak, parkour ile uğraşmak, artistik buz pateninde ilerlemeye çalışmak ve fitness salonlarında antrenman yapmak ile geçiyor. Birde mutfak var mutfakta sağlıklı beslenmekte epey bir zaman alıyor. Gelelim sizlere paylaşacağım konulara araştırdığım kaynaklardan yorumlayacağım.
Kaliteli ve Doğru Bilgiye ulaşmak için bizi takip edin…
Sağlıklı ve Keyifli Kalın.
Sağlıklı Ve Keyifli Kalmak İçin Mesele Spor